Çatı Tabelası

Çatı Tabelası Nedir

Çatı tabelası, genel olarak diğer tabela türlerinin ölçü farklılıklarına göre daha da farklı tasarlanıp ölçüleri açısından çok daha da fark edileceği gibi yüksek yerlerde de büyük ölçülerde yapılması da ön görülmekte.

Çatı tabelası yaptırılacak olan firmanın da kurumun da ilk olarak tabanın konulmasını ve gerekli olan yer hakkında da fizibilite açısından da çalışma yaptırılması gerekmekte.

Diğer tabela türlerine göre ise daha da fazla rüzgâr olması ve çatı tabelasının da montajının çok daha dikkatli olması gerektiğinden dolayı başlıca kurallardan biri ise çatı tabelasının da kullanılacak harflerinin de yüksekliği açısından da bina kat sayıları tabelasının da okunması gerekli mesafe, tabela zeminlerde ölçülerinde unsurlarından göz önlerinde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının da okunması gereken ve yerden çekilip görsellikten de yapılması gereklidir.

Daha da fazla alana sahip olması için kişilere hitap edilmesi gerekmekte. Genel olarak da yüksek binaların hacimlerinin üzerine monta edilen çatı tabela yüksek binaların arasında da kaybolmuş işletme için akıllı bir seçimdir.

Çatı Tabelası 

Görkemli olarak da yükseklerde de olması sebepleriyle karmaşık olarak da yapılaşma içersin de kaybolmuş bir işletmede akıllı bir seçimdir. Görkemli bir yapısıyla ve yükseklerde olması sebepleriyle de karmaşık olarak anında fark edilebilmesini sağlarlar.

Genel olarak da işlek caddelerde ve otoyollarda da yüksek kesim olarak bulunan şirketlerin de kullanıldığı çatı tabelalarının büyük bir titizlikle tasarlanıp monta edilmesi gereklidir. Fark edilebilmesi açısından da genel olarak büyük boyutlarla imalatı da yapılan çatı tabelasında rüzgâra karşı ve diğer zarar verici elementlere de karşı dayanıklı olmaları gereklidir.

Çatı tabelası yapılacak zeminlerde tabela zeminleri hazır hale getirildi.

Bina çatılarında da yer alan tabela türlerindendir. Bu tabela türleri ise tek bir işyerinde olup binaların çatısında da o işyerlerinin tanıtımını yaparak bir tabela şeklinde yer alması diyebiliriz. Aynı zamanda da binaların apartmanların çatılarında da bir firmanın reklamları şeklinde de yer alabilmekte.

Çatı tabelası dikkat isteyen ve ustalık isteyen, profesyonellik isteyen bir iştir. Dikkatli olunması ve sağlam yapılması gerekmektedir.

Çatı Tabelası Fiyatları için telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Makalemizi Oylayın!
[Total: 1 Average: 5]

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazıyı okuyun:
Cnc

Cnc Nedir Cnc (Computer numerical control) Bilgisayarlı sayısal kontrol sistemleridir diyebiliriz. Takım aletlerinin sayısal komutlar yardımıyla, bilgisayar ortamında kontrol edilmesi diyebiliriz. Cnc tezgahlarda...

Kapat